Sıradaki içerik:

Bayram namazı saati kaçta ? Ramazan Bayramı Namazı 2021 !

e
sv

Netflix N-Plus Özelliğini Test Ediyor!

359 okunma — 13 Mayıs 2021 20:02
netflix n plus isimli bir ozelligi test ediyor

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix N-Plus adında kullanıcıları için yeni bir özellik geliştirmekle meşgul. protocol.com isimli internet sitesinde yer alan bilgilere göre Netflix, geçtiğimiz günlerde aktif kullanıcılarına bir anket gönderdi. Bu ankette N-Plus isimli bir hizmetten bahseden Netflix, kullanıcılara ufakta olsa bir test imkanı sağladı. Netflix anket sonuçlarını geçen süre içinde açıklamış değil. Önümüzdeki günlerde bizleri yeni bir güncelleme bekliyor.

Netflix’in test ettiği “N-Plus” isimli hizmet, dizi ve filmlere sanki gerçekmiş gibi bağlanan kullanıcılar için tasarlanmış. Bu hizmet, Netflix’in açıklamalarına göre içerikle ilgili bazı podcast yayınları, kamera arkası prodüksiyon bilgileri ve o yapımda yer alan tüm müzikleri içerecekmiş. Anket bu hizmeti, dizi ve filmlerle ilgili detaylı bilgiler edinilebilecek çevrimiçi bir platform olarak da nitelendiriyor. Platform, dizi ve filmlere olan hayranlığı göz önünde bulundurarak kullanıcılarının bağlılığını arttırmak istiyor. N-Plus özelliği Netflix‘e diğer tüm çevrimiçi dizi ve film platformlarından önde olma şansı tanıyacak gibi görünüyor.

Bir Netflix Çalışını N-Plus’ı Doğruladı

netflix

N-Plus hizmetiyle ilgili dikkat çeken bir detay, az önce belirttiğimiz müziklerle ilgili. Bir kullanıcı kendi soundtrack albümünü oluşturup diğer kullanıcılar ile paylaşabilecek, hatta kendi oynatma listelerini paylaşma şansı bulacak.

Netflix bu konuda şu yorumu yaptı;

Bir Netflix sözcüsü, N-Plus isimli hizmet ile ilgili açıklama yaptı. Platformun, zaman zaman kullanıcılardan görüş alarak hareket ettiğini söyleyen sözcü, N-Plus için de bu yöntemin tercih edildiğini belirtiyor. Ancak bunun zaman zaman planlamalarda değişiklik yapılmasına da yol açabileceğinin altını çizen sözcüye göre kullanıcılara sunulan anket olumsuz olursa, N-Plus projesi rafa kalkabilir. Bizim görüşümüze göre N-Plus özelliği yakında kullanıcıya sunulacak.

Kaynak : https://www.cnet.com/news/netflix-is-reportedly-testing-n-plus-service/

Anahtar Kelimeler : netflix N-Plus , netflix N-Plus , netflix N-Plus , netflix N-Plus , Ücretsiz Netflix İzle , Ücretsiz Exxen

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

avatar
avatar
avatar