Sıradaki içerik:

Manchester City ve Chelsea Maçı Saat Kaçta? Şampiyonlar Ligi Finali 2021 Hangi Kanalda?

e
sv

Kademeli Normalleşme Süreci 1 Haziran ‘dan Sonra Nasıl Olacak?

359 okunma — 30 Mayıs 2021 13:22
kapak 091421

Kademeli normalleşme süreci 1 Haziran ‘dan sonra son buluyor. Kademeli normalleşme ile ilgili merakla beklenen gelişmeler normalleşme açıklamalarının yapılacağı kabine toplantısında netleşecek.

29 Nisan’da başlayan ve 17 Mayıs tarihine kadar süren tam kapanma sonrasında 1 Haziran 2021 tarihine kadar kademeli normalleşme kararları uygulanmaya başlandı. 1 Haziran’dan sonra kademeli normalleşme sürece ne şekilde olacağı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında yapılacak olan kabine toplantısında netleşecek.

Kafelerin durumu ne olacak?

Kafe ve restoranlar kademeli normalleşme kapsamında 1 Haziran’dan itibaren açılacak. Tabi ki mesafenin yine uyulması şartıyla. Düğün salonlarında belli bir sayıya göre misafirler alınacak. İlk etapta düğünlerin açık alanlarda yapılması ön görülüyor.

Kademeli Normalleşme Süreci 1 Haziran 'dan Sonra Nasıl Olacak?

Hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamaları ne olacak?

Bilim kurulu üyelerinin üzerinde durduğu bir konu da, hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamaları, bu konuda da hafta içi 24:00’a kadar bir kısıtlama yapılması ve hafta sonu için de kısıtlamanın tamamen kaldırılması düşünülüyor.

Kademeli Normalleşme Süreci 1 Haziran 'dan Sonra Nasıl Olacak?

Açık alanlarda maske zorunluluğu ne olacak?

Açık alanlarda maske takma zorunluluğu içinse 2 metre mesafe bırakılırsa maskenin takılmasının zorunluluktan çıkartılması düşüncesi ağır basıyor.

7Kademeli Normalleşme Süreci 1 Haziran 'dan Sonra Nasıl Olacak?

31 Mayıs 2021 günü yapılacak olan kabine toplantısında tüm bu konular ele alınıp netlik kazanacak.

kademeli normalleşme süreci , normalleşme süreci , normalleşme süreci 2021 , normalleşme 1 haziran , kademeli normalleşme ,
kademeli normalleşme süreci , normalleşme süreci , normalleşme süreci 2021 , normalleşme 1 haziran , kademeli normalleşme ,
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli