Sıradaki içerik:

Ceviz Reçeli Yapımının Püf Noktaları 2021

e
sv

En iyi Amazon Prime Day Fırsatları 2021

207 okunma — 21 Haziran 2021 16:52
5b4eb4555379ff1e9c27f16f

En iyi Amazon Prime Day fırsatları şimdi canlı ve tekmeliyor ve en büyük tasarrufları tek bir yerde bir araya getirdik. Bu, Amazon’un sanal koridorlarında acele etme ve son dakika fiyat kontrolü yapma anlamına gelmez, tüm bunları sizin için yaptık ve şimdiye kadar gördüğümüz en iyi Prime Day fırsatlarını burada getirdik.
48 saat sürecek Amazon Prime Day fırsatları kaçırılmaz.

En iyi Amazon Prime Day Fırsatları 2021

En iyi Amazon Prime Day Fırsatları 2021

4K TV’ler, dizüstü bilgisayarlar, kulaklıklar ve akıllı saatlerden her şeyin büyük indirimlerle rekor düşük fiyatlara indiği çok çeşitli tekliflerin şu anda geldiğini görüyoruz. Elbette, satışta zorunlu Amazon Echo cihazlarını da bulacaksınız ve dahası, hiç bu kadar ucuz olmamıştı.

Bugünün Prime Day fırsatlarında en çok indirime tabi tutulan kategori, elbette Amazon’un kendi cihazlarıdır ve Echo, Fire, Blink, Ring ve Kindle fiyatları şimdiye kadarki en düşük maliyetlerine kadar inmektedir. Ancak Samsung, Apple, Garmin ve Sony gibi büyük markalar da bugünün Prime Day anlaşmalarına dahil olmaya devam ediyor.

En iyi Amazon Prime Day Fırsatları 2021

En iyi Amazon Prime Day Fırsatları 2021

Amazon Prime Day, Salı günü sona erecek 48 saatlik bir etkinliktir, bu nedenle hoşunuza giden bir fiyat tespit ederseniz, takılmanızı önermeyiz – en büyük tekliflerin çoğu, satış fiilen sona ermeden önce stokta kalma eğilimindedir. Ayrıca, bugünün tekliflerinden de tam olarak yararlanmak için 30 günlük ücretsiz Amazon Prime denemenizi almayı unutmayın.

en iyi amazon prime day fırsatları , amazon prime day , son 48 saat , amazon fırsatları , prime day fırsatları , http://www.amazon.com.tr/primeday

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.