Sıradaki içerik:

Kontakt Lens Kullanımında Yapılmaması Gereken 13 Şey!

e
sv

Clubhouse’un Android Sürümü Yayınlandı

298 okunma — 11 Mayıs 2021 19:15
clubhouse android ne zaman gelecegi aciklandi 1616504838

Hayatımıza Ios işletim sisteminde girdiği gibi dünyanın en popüler mobil uygulamalarından bir tanesi haline gelen Clubhouse, Android işletim sisteminde indirilebilir duruma geldi. Android kullanıcılarının dört gözle beğlediği Clubhouse’un Android sürümü , resmen kullanıma sunuldu.

Clubhouse ‘un Android sürümü resmi olarak şuan için sadece Amerika’da indirilmektedir. Ancak önümüzdeki gün ve hatta saatler içerisinde ABD dışındaki diğer tüm ülkelerde de indirilmeye sunulacak. Böylece uygulama Facebook ve Instagram gibi devlerin büyük bir rakibi olacak.

Clubhouse’un Android sürümü , Bir Takım Yollarla Türkiye’de İndirilebilir

clubhouse

Ülkemizden Google Play Store’a girdiğinizde arama kısmına Clubhouse yazarak uygulamayı buluyoruz, uygulamanın ülkemizdeki kullanıcılar için “Ön kayıt” aşamasında olduğunu görüyoruz. Bu da uygulamanın şu an için Türkiye’de kullanılamadığı anlamına geliyor. Ancak önümüzdeki günler içerisinde bu durum değişebilir ve Türkiye‘deki Android kullanıcıları, Clubhouse kullanmaya başlayabilirler. Clubhouse ‘u bekleyen site üyelerimiz uygulama hakkındaki düşüncelerini paylaşırsa seviniriz.

Clubhouse tarafından yapılan açıklamalarda, yaz mevsimine girilen şu günlerde daha fazla kullanıcıya ulaşmayı, dil desteğini geliştirmeyi ve daha fazla erişilebilirlik özelliği eklemek istedikleri ifade edildi. Yazarlarımıza göre eklenecek tüm özelliklerden sonra dünya genelindeki tüm kullanıcılar, bugüne kadar görülmemiş bir Clubhouse deneyimi yaşama imkanı bulacak.

Kaynak : https://techcrunch.com/2021/05/09/clubhouse-android-app-launch/

Kizloji.com

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

avatar
avatar