Sıradaki içerik:

Aldatan Eş Ne Kadar Tazminat Öder?

e
sv

41 Karabiber Duası Deneyenler

4 okunma — 24 Kasım 2021 20:39
41 Karabiber Duası Deneyenler

41 karabiber duası deneyenler nasıl sonuçlar aldı? 41 karabiber duası bir çeşit kişiyi kendine bağlama, aşık etmeye yarayan ritüeldir. Bunu deneyen insanlar çevrelerinde aşık oldukları, sevdikleri insanların kendilerine ölene dek aşık olduğunu söylemektedir. Ancak bununla ilgili kesin bir durum söz konusu mu bilinmemektedir. Çevirgel duası karabiber ile yapıldığında ayrıldığınız sevgiliniz, eşiniz ya da yakınınızın size geri döneceği de deneyenler tarafından söylenmektedir.

Bu duaları ya da büyüleri evde kendi kendinize yapmanız mümkün olduğu gibi bir hoca ile yapmanız da mümkündür. Ancak genellikle bu tip büyü işleri din adamları tarafından pek doğru görülmemektedir. Çünkü büyü kısmı bulunan 41 karabiber duası dinimizce hoş karşılanmaz.

41 Karabiber Duası Deneyenler

41 Karabiber Duası Deneyenler

41 Karabiber Duası Günah Mı?

Peki herkesin merak ettiği sorulardan biri 41 Karabiber duası günah mı? Dua etmek yüce Allah’tan dilekte bulunmak için kullara verilmiş bir nimettir. Bu sebeple insanlar her dertlerinde, sorunlarında, hastalıklarında ya da sadece isteklerinde her şeyi yaratan ve gücü yeten Allah’a dua etmelidir. 41 Karabiber duası olarak bilinen büyüler dinimizde büyünün yanlış olması nedeniyle günahtır.

Büyü ve sihirbazlık kadere müdahale etmek, insan üstü güçlere başvurmak ve hatta farklı tanrılara inanmaya kadar gidebilen bir husus olduğu için dinimizce günahtır. Bu sebeple birçok kaynakta büyü yapmanın günah ve şirk olduğu söylenmektedir. Kulların istekleri yalnızca yüce Allah’ın takdirinde gerçekleşebilir. Bir kulun bir isteği için büyü yapması dinimizce caiz değildir. 41 karabiber duası deneyenler her ne kadar işe yaradığını söyleseler de bunu büyü şeklinde yapmaları halinde günaha girmektedirler.

İlişkinizi yenilemeniz için 5 ipucu adlı içeriğimizde dikkatinizi çekebilir.

41 Karabiber Duası Deneyenler

41 Karabiber Duası Deneyenler

41 Karabiber 3 İhlas 1 Fatiha

Karabiber duası ya da büyüsüyle ilgili çeşitli uygulama biçimleri yer almaktadır. Bunlardan en bilineni 41 karabiber 3 İhlas 1 Fatiha şeklinde olan büyüdür. İçeriğinde Kur’an-ı Kerim’de yer alan ayetler ve sureler okunduğu için 41 karabiber duası olarak nitelendirilse de aslında bu bir büyüdür. Bu işlem için 41 ya da 21 karabiber alınır. Karabiberlere 3 kere ihlas suresi ve 1 kere Fatiha suresi okunur daha sonra bu karabiberler ateşte yakılır. 41 karabiber duası deneyenler yorumlarda şunlardan bahsetmiştir;

  • Evlilerde eşlerinin kendilerine bağlandığı
  • Aşıkların ve ayrı çiftlerin barıştıkları
  • Platonik aşıkların karşılık buldukları
  • Terk eden kişinin geri döndüğü

Bu tip büyüler her ne kadar etkiye sahip olsa da bu isteklerinizi yerine getirmek için yapılması gereken asla büyü değildir. Büyü yapmak dinimizce yanlıştır. Bu sebeple kulların yüce Allah’ın kudretine iman etmesi ve isteklerini Allah’a dua ederek gerçekleşmelerini ummaları gerekmektedir. Yüce Allah’ın her kulunun belli bir kader vardır. Kullar birilerini ne kadar severse sevsin aşırı derecede ileri gitmemelidir. Çünkü yüce Allah der ki “kimi benden çok sevdiysen onu senden alırım.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
instagram izlenme hilesi instagram takipçi satın al deneme bonusu veren siteler